+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Pořiďte si designový věšák na kabáty. Volně stojící solitér do vaší chodby a předsíně.

Věšák na kabáty patří mezi nepostradatelné pomocníky pro přehledně uklizenou domácnost. Vždyť předsíň nebo chodba je to první, co vidíte po vstupu, proto byste měli výběru věnovat patřičnou pozornost.

Stropní závěsný věšák na oblečení

Mějte v předsíni pořádek

Kromě botníků a lavic jsou to právě věšáky na kabáty, které při příchodu i odchodu z bytu nezbytně potřebujete. Každý člen domácnosti mívá hned několik bund, kabátů nebo mikin, které nosí dle aktuálního počasí a roční doby a bylo by velmi nepraktické, kdybyste tyto kousky museli každý den uklízet někam do šatny nebo do skříně v pokoji. Věšák na kabáty vám ušetří spoustu času, máte ho při ruce při oblékání, a tak můžete svůj kus oblečení jen rychle popadnout do ruky a vydat se na cestu, případně pak po příchodu přehodit zpátky na věšák.

Dřevěný věšák

Je z čeho vybírat

Současná doba nabízí nepřeberné množství, trendy je věšák na kabáty volně stojící, který postavíte do místnosti a oproti nástěnnému věšáku jej snadno přemístíte dle potřeby. Luxusním kouskem je kovový věšák na kabáty Thai Natura v bílo-zlatém nápaditém provedení. Bude se skvěle hodit jak do domácnosti, tak bude i důstojným prvkem ve vstupní hale, čekárně nebo pracovně. Nádherným doplňkem bude dřevěný věšák na kabáty HSM Collection Railwood laděný do rustikálního stylu. Milovníkům světlých barev můžeme nabídnout bílý věšák na kabáty Rowico Confetti s výklopnými háčky nebo Světlý nástěnný věšák z dubového dřeva Rowico Metro s praktickou poličkou na čepice a také s tyčí, abyste si kabát mohli zavěsit na ramínko. Retro věšák na kabáty z jedlového dřeva BePureHome je naopak laděn do tmavé barvy. Dalšími trendy v této oblasti jsou kované věšáky na kabáty i věšák na kabáty strom, kde jednotlivá ramena vypadají jako větve stromu. Teď už si jen vyberte ten svůj "nej".

Kovový moderní věšák

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články