+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Stojanový věšák na bundy poslouží v malém prostoru

Bez kousku tohoto nábytku si jen těžko umíte představit urovnanou předsíň. V tomto článku bude v hlavní roli věšák na bundy. Pokusíme se Vám ukázat, že je to nepostradatelný pomocník a přidáme i nějaké tipy z naší nabídky.

Stojanový věšák

Stojanový věšák na bundy Vám bude dobře sloužit

Výhodou stojanového věšáku na bundy je jeho snadné přemístění dle potřeby. Když jej zrovna nepotřebujete v předsíni během letních dní, kdy se bundy nenosí, poslouží klidně v šatně místo němého sluhy a můžete na něj věšet jakékoliv oblečení. Na podzim ho opět postavíte do chodby a všechny bundy budete mít při odchodu z domu pěkně po ruce. Pokud s potrpíte na jedinečný moderní design, prohlédněte si Stojací věšák Thai Natura. Když pak předsíň doplníte o zrcadlo ve zlaté barvě, výsledek bude luxusní! Jestli máte v předsíni dostatek prostoru, sáhněte po Stojanu na oblečení Woodman Northgate. Kromě bund na něj můžete zavěsit kalhoty a polička poslouží na odložení bot nebo kabelek. Stejně tak je tomu u Bambusového stojanu Compactor Range. Bundy jsou zavěšeny na ramínkách, takže nejsou pomačkané.

stojanový věšák na bundy

Věšák na bundy stojanový má ale přece jen také jednu nevýhodu. Tím, že stojí v prostoru a není zavěšen na stěně, potřebujete kolem něj poměrně dost místa. Proto není ideální volbou do velmi úzkých průchodů. Pro takové případy jsou vhodnější alternativou nástěnné věšáky na bundy. Jako jeden příklad za všechny můžeme uvést Černý nástěnný věšák BePureHome. O tomto druhu věšáku si ale více řekneme v jiném článku.

Věšák na bundy do chodby je zcela jistě důležitý prvek pro uklizenou domácnost, a tak doufáme, že Vám tento článek pomohl s jeho výběrem.

Dřevěný stojanový věšák na bundy

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články