+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Proč si pořídit levné předsíňové stěny a sestavy z našeho bazaru?

Předsíň, to je brána do domu. Procházíme tudy každý den a vítáme své návštěvy. Je třeba tu mít pořádek, což může být někdy těžké. Předsíň je totiž místnost, kam se odkládají bundy, boty a další potřebné doplňky. Chytrým a snadným řešením jsou předsíňové stěny a sestavy, které seženete levně na našem bazaru. Pojďme se podívat, která sestava bude pro váš interiér nejlepší.

předsíňové stěny bazar

Předsíňové stěny levně v moderním stylu

Moderna se vyznačuje jednoduchostí a střídmostí. Pokud je váš interiér zařízen v tomto stylu, jistě vás zaujme set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite. Jedná se o set prostorného botníku s praktickým nástěnným věšákem na oblečení a lavicí vhodný do předsíně. Jestliže je vaše předsíň prostornější, doporučujeme umístit naproti výše zmíněnému setu lavici s úložným prostorem Fiume, jejíž součástí je i botník se zásuvkami. Získáte tedy i skrytý úložný prostor, což je v tomto typu místnosti výhra.

Je libo levné předsíňové sestavy do seversky laděného interiéru?

V nordic stylu převažuje bílá barva, prostor díky ní působí vzdušně a čistě. Proto sem set bílé skříně a nástěnného věšáku Homitis Up skvěle zapadne. Tato skříň do předsíně poskytne dostatečný úložný prostor jak uvnitř skříní, tak i na pověšení. Zároveň jej využijete jako police a lavici včetně sedáku. Nestačí vám úložný prostor? Pak můžete pořídit další nábytek, jako jsou botníkové lavice či poličky s háčky.

predsinova stena bazar

I na bazaru mohou být věci jako nové

Ač jsme bazar, nabízíme zde i věci zcela nové, netknuté. Zároveň jsou za dostupnou cenu, byla by škoda toho nevyužít. Například luxusně vypadá set skříně a nástěnného věšáku Homitis Up Sonomo. Je to prostorná předsíňová skříň, kam budete moct uložit opravdu velké množství věcí. Uvnitř jsou háčky na zavěšení a police na uložení. Součástí je i měkký sedák pro pohodlné přezouvání a také nástěnný věšák sladěný se skříní. Odborně jsem vám ji smontovali, odpadnou vám tak starosti a čas s jejím skládáním. Tato skříň má tu výhodu, že bude ladit s jakýmkoliv interiérem. Krásná bude na chalupě, v panelákovém bytě i ve vaší kanceláři. Nejen dámy jistě potěší, že součástí je i zrcadlo. Každé ráno při odchodu z domu mohou tak snadno zkontrolovat svůj zevnějšek.

nejlevnější předsíňové stěny

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články