+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Věšáková stěna do předsíně - stačí si jen vybrat

Předsíň je to první, co po příchodu domů vidíte. Stejně tak je to první místo, které vidí Vaše návštěvy. A protože je to zároveň místnost, kde se odehrává přezouvání, svlékání a oblékání kabátů a bund, neměla by Vám zde chybět věšáková stěna, díky které budete mít boty i oblečení na svém místě a vše bude připraveno k rychlému výběru a použití. Tento článek zaměříme na věšákové stěny do předsíně a představíme Vám několik kousků z naší nabídky.

věšáková stěna do předsíně

Věšáková stěna s botníkem plní více funkcí

Pokud chcete koupí jednoho kusu nábytku vyřešit uložení kabátů i bot, pořiďte si věšákovou stěnu do předsíně s botníkem. Navíc Vám odpadne problém s tím, aby věšák s botníkem ladily do stejného stylu. Líbí se Vám věšáková stěna bílá? Mrkněte na opravdu multifunkční Set bílé skříně a nástěnného věšáku Homitis up. Do polic můžete uložit boty, na háčky zavěsíte velké množství bund, kabátů, ale i kabelek. Součástí je podsedák pro pohodlné přezouvání. V nabídce je i v další barevné kombinaci, a to věšáková stěna dub sonoma Homitis up.

retro věšáková stěna

Slaďte si věšákovou stěnu do předsíně se stylem svého bydlení

Věšáková stěna z masivu splňuje náročné požadavky na kvalitu. Masivní dřevo také dodá na útulnosti a je bytelné. Jak se Vám líbí Předsíňová stěna z dubového dřeva Woodman Tripod? Je to opravdu luxusní věšáková stěna se zrcadlem, která zaujme na první pohled. Tyče slouží k zavěšení bund a kabátu na ramínkách, díky vysokému zrcadlu uvidíte celou postavu. Zásuvku využijete na uložení čepic a rukavic a na poličku můžete odložit kabelku i klíče. V posledních letech se často se zařizováním bydlení ohlížíme do minulosti, a tak není divu, že se do obliby dostává i věšáková stěna retro. Naopak v moderním duchu je Bílá předsíňová stěna s háčky na zavěšení i s odkládacími poličkami.

věšáková stěna z masivu

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články