+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Nechte se inspirovat: designové poličky ve vintage i industrial stylu

Police jsou nedílnou součástí snad každé místnosti. V předsíni si na ně odložíte klíče, šály i brýle, v koupelně slouží pro uložení mycích prostředků. V obývacím pokoji jich můžete mít více a umístit do nich knihy, květiny i dekorace. V dětském pokoji jsou vhodné pro knihy, hračky i plyšáky, v ložnici na ně můžete postavit fotorámečky. V kuchyni poslouží na různé dózy, kořenky i hrníčky. Jak sami vidíte, jejich využití je široké, a proto tento článek zaměříme na designové police na zeď a zároveň Vám představíme nějaké tipy z naší nabídky.

vintage poličky

Police na zeď, které ladí s každým stylem bydlení

Při výběru poličky zvažujte nejen místnost, do jaké ji pořizujete a jaké věci na ni budete dávat, ale také v jakém stylu by měla být, aby nenarušila vzhled pokoje a aby krásně ladila s ostatním vybavením. Pokud jste příznivci surového dřeva a kovu, bude pro Vás skvělou volbou industriální polička. Jak se Vám líbí Dřevěná nástěnná police Simple nebo rovnou celá Sada 3 dřevěných nástěnných polic Hexa? Tyto police můžete využít na menší dekorace, ale lze je nechat zcela prázdné, protože jsou samy o sobě vlastně zajímavou dekorací. Industriální poličky vypadají na první pohled neopracovaně, ale to je to hlavní, čím se industriální styl vyznačuje a co ho dělá osobitým.

Pro romantické duše můžeme nabídnout vintage poličky z masivního dřeva v jemné bílé barvě Really Nice Things Blanco. Postavte na ně drobné květiny nebo fotorámečky s patinou a výsledek bude dokonalý! I tento styl je vlastně typický pro své nedokonalosti, v případě vintage poliček to je pak hlavně vzhled patiny a "opotřebení", který dělá to pravé kouzlo.

industriální polička

Designové poličky patří samozřejmě i do moderních interiérů. Co říkáte na moderní police Sophia? Konstrukce je tvořena ohýbanými kovovými tyčkami. Můžete ji využít v kuchyni na kořenky, ale stejně tak bude chloubou obývacího pokoje či předsíně. Zajímavě řešená je Nástěnná police Actona Gamet, která se hodí do seversky laděných interiérů. Moderní police na zeď jsou zkrátka nutným kouskem, který obohatí vzhled místnosti.

velká vintage police

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články