+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Nerezové police do koupelny či drátěné poličky do sprchy - vše máme skladem

Máme pro vás tip, jak si doma vytvořit oázu klidu. Každý si občas potřebuje odpočinout, zvlášť po dlouhém pracovním dni. Kde jinde si můžete vytvořit místo na relaxování, než v koupelně. Představte si to. Horká vana, relaxační hudba, svíčky, a hlavně stylově zařízená koupelna. Aby mělo vše své místo, nerezová polička do koupelny je právě to, co doporučujeme všemi deseti.

nerezová polička do koupelny

Nerez poličky do koupelny vám ušetří místo

Znáte to, v koupelně míváme mnoho věcí. Od hygienických prostředků přes textilie, ručníky, až po uklízecí prostředky. Aby byly věci dobře uloženy, místnost vypadala uspořádaně a vše lahodilo vašemu oku, je potřeba místo, kam vše uložit. Police Premier Housewares Storage je praktický a zároveň designový regál na mýdla či ručníky. Vypadá pěkně a můžete ho umístit kamkoliv. Do rohu místnosti, pod okno i do prostoru. Krásně se bude vyjímat vedle zelené květiny.

Dalším zajímavým produktem je rohová polička se 4 oddíly Wenko Corner. Na této krásné polici si můžete vystavit své oblíbené voňavky či dekorace. Určitě si zaslouží, aby byly viděny.

Pokud máte umyvadlo, pod kterým je místo, je dobré ho využít. V malé koupelně je více než nutné šetřit místem. Police pod umyvadlo Wenko Storage se pro tento případ dokonale hodí. Je praktická a díky kolečkům ji snadno přemístíte.

kovová polička do koupelny

Polička do sprchy nerez vám dobře poslouží

Nikdo se nechce ve sprše stále ohýbat pro šampon a pak po něm drhnout stopy na podlaze. Chytrým a originálním řešením jsou nerezové poličky do sprchy. Doporučujeme si zakoupit rohový kousek, aby vám při sprchování nepřekážel. Rohovou poličku s přísavkami Tomasucci Dolphin si snadno nainstalujete a určitě budete spokojeni. No a pokud máte opravdu velký sprchový kout, proč si nepořídit poličku a zároveň krásnou dekoraci. Máme na mysli polici do sprchy Wenko Vermont v originálním skleněném designu.

Pokud vás nerez doplňky do koupelny nadchly, vraťme se k tématu relaxování. Koupel vám zajisté zpříjemní koupelnový organizér na vanu Wenko Bringing, jehož délku si můžete nastavit dle potřeby.

nerezové poličky do koupelny

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články