+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Kam se hodí vintage obrazy

Návrat ke starým hodnotám začíná být stále více v módě. Platí to samozřejmě i v bytovém designu, kde se na přední příčky dostává venkovský neboli vintage styl. Už se s ním nesetkáváme jen na chalupách, ale i v panelákových bytech. V dnešním článku se podíváme konkrétně na vintage obrazy, které v takovém interiéru nesmí chybět. Pokud máte tato díla doma po předcích, jste šťastlivci. Pokud ne, není dnes problém si je pořídit za rozumnou cenu, a to právě na našem e-shopu.

vintage obrazy na stenu

Jak poznáme mezi ostatními vintage obrazy?

Jistě si v dětství pamatujete obrazy u babičky. Většinou to byly malby krajiny, kytice či zátiší. Možná jste nad nimi kolikrát kroutili hlavou a dnes litujete, že jste je nezachránili. Jedná se o malby většinou v masivním ozdobném dřevěném rámu. Nemusí to být však pravidlo. Není nutné běhat po bleším trhu či bazarech, můžete si v klidu doma sednout k počítači a podívat se na náš e-shop. Najdete zde starobyle vypadající obrazy, které jsou nové a za rozumnou cenu. Na své si tak přijdou úplně všichni. Doporučujeme nástěnný obraz Vintage Flowers, který váš interiér doslova rozzáří.

Dále, vintage obraz by měl ladit s ostatním nábytkem a dekoracemi. Jednoduše tedy zapadat do stylu vašeho bydlení. Nejlépe se bude vyjímat ve venkovsky zařízeném interiéru. Pokud máte cit pro bytový design, obecně se dá říci, že ho lze pověsit kamkoliv. Parádu udělá jak v nordic, tak rustikálním stylu. Samozřejmě, pokud jste vyznavači eklekticismu (tedy kombinování nekombinovatelného), neváhejte, ostatní vybavení neřešte a hned si ho pověste na stěnu.

vintage obraz

Na jaké stěně se bude vintage obraz nejlépe vyjímat?

Odpověď je jednoduchá, tyto doplňky můžete pověsit do jakéhokoliv pokoje. Ano, i do koupelny. Nejprve je třeba však zvážit, jak velké místo pro ně na zdi máte. Nad pohovku v obývacím pokoji či nad manželskou postel vybírejte větší obraz. Naopak do koupelny, jídelny či do předsíně bude lépe pasovat menší velikost. Vintage obrazy krásně vypadají zavěšené nad komodou, zvláště, pokud je ve stejném dekoru dřeva jako rám obrazu. Velmi působivé je umístit nástěnné lampičky nad obraz z každé strany. V přítmí vám lampy obraz nádherně osvítí.

obrazy na stenu vintage

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články