+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Rohožky z kokosového vlákna - vtipné i originální kousky

Rohožky před vstupní dveře. Nenápadný doplněk do exteriéru, kterého si všimne návštěva jako první. Neváhejte tedy a pořiďte si jednu z našich stylových rohožek. Jsou hezké, praktické a vtipné. Uvítejte sebe i příchozí nápaditými obrázky či všeříkajícími hesly. Svět rohožek je pestrý a my vám pomůžeme najít tu pravou.

rohožka kokosové vlákno

Proč si pořídit originální rohožku?

Tento praktický doplněk má zcela jistě téměř každý z nás před vchodovými dveřmi. Ve většině případů se setkáváme s jednobarevnými obdélníkovými rohožemi. Proč ale nezkusit něco nového a již v první chvíli nerozveselit návštěvu? Na našem e-shopu totiž nabízíme rohožky s rozmanitými vyobrazeními. Mají přidanou hodnotu. Slouží jako pěkná dekorace v exteriéru a zároveň splňují svou základní funkci, a to odstranění nečistot z bot před vstupem do domu.

Máte rádi zvířata? Pořiďte si rohožku s kočkou

Nic nepotěší více, než obrázek vašeho milovaného zvířete. Proč ho tedy nemít rovnou na rohožce? Rohožku Kediler s kočičkami si oblíbí nejen vaše děti, ale i dospělí. A pro chovatele pejsků máme dobrou zprávu, podívejte se na rohožku z kokosového vlákna Unimasa Dogs. Rohožky z tohoto materiálu doporučujeme, vypadají pěkně a jsou hlavně velmi praktické. Jejich kartáčový povrch detailně čistí podrážky bot a návštěvy vám tak nezanesou nečistoty do domu.

kokosová rohožka

Rohožky s vtipnými slogany vám pozvednou náladu

Máte chuť si koupit něco originálního? Rádi šokujete? Přivítejte každou návštěvu ve velkém stylu. Rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Prosecco nenechá nikoho chladným. Nápis „Vstup pokud máš prosecco“ je vtipný a přátelé se příště jistě dostaví s vaším oblíbeným nápojem, aniž byste je o to prosili.

ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ NABÍDKU KOKOSOVÝCH ROHOŽEK

Rohožky, které rozsvítí dětské oči

Pokud vaše děti obdivují Harryho Pottera, přivítejte je rohožkou v kouzelnickém stylu, a to rohožkou z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Alohomora. Zaklínadlo alohomora vyloženě vyzývá k otevření zamčených dveří, je tedy velmi příznačné. Nakonec pokud si vaše ratolesti tento bytový doplněk zamilují, proč jim ho nedat před dveře dětského pokoje? Na našem e-shopu by se jim určitě zalíbila rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats World Map s vyobrazením mapy světa a těm menším roztomilé sovičky na rohožce Night Owl.

A ti z vás, kteří mají rádi klasiku, se jistě spokojí s rohožkou z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Vítejte s jednoduchým a všeříkajícím nápisem „Vítejte“. Přejeme vám šťastný výběr a doufáme, že nabídka našeho bazaru se vám bude líbit.

rohožka z kokosového vlákna

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články