+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Tipy na vánoční dekoraci aneb čím vyzdobit okna na Vánoce?

Pomalu se blíží kouzelný čas Vánoc. Společné chvíle se svými blízkými, radost nad rozbalenými dárky, vůně skořice a cukroví. Takovéto atmosféře je třeba trochu pomoci. Vyzdobte si svůj domov nádhernými vánočními produkty z našeho e-shopu. A kde začít? U okna. Potěšíte tak sebe i kolemjdoucí. Právě na dekorace okenních skel a parapetů se v dnešním článku zaměříme.

Vánoční světelná dekorace do okna

Závěsné vánoční dekorace do okna navodí atmosféru klidu a pohody

Poradíme vám, jak si v zimě ozdobit okno, aby odráželo hřejivou atmosféru Vánoc. V bílou krajinu za okenní tabulí lze jen doufat, vnitřek je však v našich silách. Pojďme si představit několik tipů, jak toto místo zkrášlit. Závěsné dekorace lze ukotvit na garnyž či pomocí hřebíčků nad oknem. Dechberoucí jsou světelné dekorace ve tvaru hvězd, které v přítmí pokoje vytvoří opravdu kouzelné prostředí. Budou se vyjímat například v dětském pokoji. Děti při jejich světle klidně usnou a Ježíšek bezpečně pozná, kam doručit dárky.

Vánoční dekorace na okno od bazar ms

Na našem bazaru najdete moderní bílou hvězdu Markslöjd Karla z papíru, která se mimo okno bude vyjímat na dveřích či na stěně obývacího pokoje. Pěkné jsou v klasické červené barvě vánoční věnce  J-Line Leaf, které budou skvěle zdobit váš stůl, až vás na okně omrzí. Na okně se bude také vyjímat dřevěný červený svícen PELSO. V poslední době jsou velmi oblíbené girlandy, u nás k dostání pod názvem DecoKing Triangles. Tento světelný řetěz je ideální umístit do okna, pověsit jej však můžete všude. Originální je i obyčejné naaranžování girlandy na komodu. Zasněžená osvícená vánoční girlanda 270 cm WHITEHORN toho bude příkladem.

Parapet jako dokonalé místo pro vánoční svícny a dekorace

Pamatujte, všeho s mírou. S dekoracemi je třeba postupovat opatrně, aby celek nepůsobil přeplácaně a chaoticky. Proto doporučujeme před okno pořídit jednu či dvě dominantní věci a pár menších. Stylově působí jejich umístění do jednoho rohu. Lze je však rozložit rovnoměrně i po celé délce okna či doprostřed. Určitě se však vyhněte dvaceti dekoracím, které by zabraly veškeré místo.

Za zimních večerů vám zajisté interiér zútulní vánoční LED světelné dekorace. Klasikou jsou svícny, na našem e-shopu k dostání za velmi výhodnou cenu. Například elektrický černý svícen Markslöjd Tor. Originální je také LED světelná dekorace Markslöjd Getinge, která působí čistě a jemně. Chytré řešení nabízí LED svíčka Villa Collection Tree, která vám bude bezpečně svítit na okně. Nakonec zbývá jen popřát krásné nastávající svátky v záři našich vánočních dekorací.

Jak všichni víme, nejkrásnější osvětlení je většinou na vánočním stromečku. Proč tedy nepostavit poblíž okna nádherně ozdobený stromek? Pokud nechcete každý rok ztrácet čas se sháněním živého stromku, na našem bazaru nabízíme zasněžený osvícený vánoční stromeček TATLOW. A pokud si chcete okna ozdobit zvenku, postavte před ně venkovní dekoraci sobi s LED osvětlením 92 bílá ANGELI.

Vánoční svícen do okna oblouk-1

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články