+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Inspirace: vánoční dekorace na stůl - svícny a LED svíčky zútulní váš domov

Nejkrásnější svátky roku se nezadržitelně blíží, a proto jsme se rozhodli věnovat tento článek vánočním dekoracím na stůl či komody. V minulém článku jsme vám představili dekorace do oken, nyní se pojďme zaměřit na dominantu celého bytu – jídelní stůl. Místo, kde se setkáváme s rodinou při vůni svařáku, kde děti píšou dopisy Ježíškovi a kde společně prožíváme kouzelnou atmosféru Vánoc. Pro inspiraci nemusíte chodit daleko, nabídka našeho e-shopu je plná krásných dekorací.

Vánoční výzdoba na okno

Jaké dekorace patří na jídelní stůl v době adventu?

Za okny padá bílý sníh a venku mrzne. Stojíte v pokoji, cítíte klid a hřejivou atmosféru zimních svátků. Otočíte si a usednete ke krásně ozdobenému jídelnímu stolu, kde vás láká vůně skořicového čaje… Můžete se tak cítit i vy, jen je třeba si chytře pohrát s vánočními dekoracemi, aby se vaše představy splnily. Nezapomeňte, že tyto doplňky by měly ladit k ostatní výzdobě, a i zde platí: čím méně, tím lépe.

Začněme tím hlavním, ubrusem. Pokud máte dřevěný stůl, jehož deska je sama o sobě hezká a vytváří pocit blízkosti k přírodě, doporučujeme běhoun, aby nebyla zbytečně zakrytá celá plocha. Zvolit můžete jednobarevný či s vánočními motivy, doporučujeme například šedý běhoun Noel, který není křiklavý a dá tak vyniknout ostatním dekoracím. Vprostřed by měla být dominanta stolu, ideální jsou svícny, protože světlo svíček k Vánocům neodmyslitelně patří. Za nás je trefou do černého černý LED svícen Markslöjd Tor. Stylově bude na stole vypadat také kameninový talíř Bloomingville Noel s jelenem, ze kterého bude cukroví jistě chutnat božsky. Pak už stačí jen rozmístit po běhounu drobné dekorace, jako jsou větvičky, šišky nebo klidně ozdoby na stromeček.

Vánoční dekorace levně z bazaru

Vánoční dekorace si zaslouží i komody a skříňky

Využijte každého volného místa, vánoční dekorace by neměly chybět ani na desce komod. Do chodby, obýváku či do ložnice tak vnesete slavnostní náladu. Naprosto kouzelně vypadají svítící LED řetězy, které ledabyle rozmístíte po ploše skříňky. Využít lze drobnější světýlka jako u světelného řetězu DecoKing Lights či girlandu DecoKing Triangles s většími prvky. Další pěkné řešení nabízí nápisy, LED světelnou dekoraci Markslöjd Xmas si určitě zamilujete. Pokud dáváte přednost opravdovému světlu svíček, není nic originálnějšího, než svícny Antlers Kare Design inspirované severským stylem z barevného skla. Na závěr vám přejeme mnoho zábavy při tak příjemné činnosti, jako je výběr vánočních dekorací.

Dekorace na stůl

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články