+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Co je designový nábytek a jak jej pořídit levně?

Pojem designový nábytek je opravdu velice široký a skrývá v sobě nepřeberné množství znaků. Určitě nelze jednoznačně říct, co je a co není designové, přesto si to ale pojďme alespoň trochu setřídit a přiblížit a zároveň nabídneme pár tipů z naší nabídky.

designový nábytek bazar

Designový nábytek dostupný pro každého

Při slově "design" se asi každému vybaví něco trochu jiného, přesto nejspíš společným bodem je povědomí o něčem krásném, stylovém, něčem co určuje trendy a co je žádoucí. Možná v souvislosti s tím Vás automaticky napadne, že to bude něco drahého, luxusního, co si nemůže pořídit každý. My bychom vás rádi přesvědčili o tom, že lze najít i designový nábytek levně a že nebude zase tak těžké pořídit si alespoň jeden takový designový kousek do domácnosti. Na našem e-shopu se snažíme nabízet designový nábytek za co nejpřijatelnější ceny, aby si ho mohl dovolit každý.

designový nábytek levně

Designová komoda jako středobod každé místnosti

Komoda je zapotřebí snad v každé místnosti. Kam jinam byste uložili oblečení v ložnici nebo šatně, co s nepřeberným množstvím papírů a dokumentů v pracovně, jak uložit ručníky v koupelně. Společným řešením je komoda, která ale zdaleka neplní jen funkci praktickou, ale právě i tu designovou. Moderní kousky nabízí značka Mauro Ferretti. Ty se vyznačují svěžím pojetím, častým poznávacím prvkem je zlatá barva, která dodá nábytku i doplňkům patřičný šmrnc. Mezi designovými komodami bychom rádi vyzdvihli Dřevěnou komodu Geese Emma s jemnými vzory rostlin. V moderním interiéru pak jistě vynikne také komoda se zrcadlovým povrchem LENS

Designová sedačka podtrhne vzhled obýváku

Největším a tedy také nejvýraznějším prvkem obývacího pokoje bývá pohovka. Jednoduché, ale přesto designové sedačky nabízí značka Cosmopolitan Design. Tyto pohovky jsou na tenkých kovových nožkách, díky kterým není prostor opticky příliš zaplněn a působí vzdušně. Oblíbenou barvou ve světě designu je smaragdově zelená, která dodává na eleganci. V takové barvě máme v nabídce Pohovku BODO, ke které je sladěné i křeslo nebo sametová pohovka BERNES.

Pokud by ale tyto položky byly přece jen náročné pro Váš rozpočet, začněte u designových dekorací, které Váš rozpočet tolik nezatíží.

designový nábytek

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články