+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Inspirace: Obývací pokoj

Obývací pokoj. Středobod dění v každé domácnosti. Trávíme zde večery s rodinou, zveme si sem návštěvy, řešíme důležité věci. Proto bychom si na zařizování této místnosti měli dát hodně záležet. V dnešní době je to těžké, existuje mnoho nábytku v různých provedeních, a ne každý má cit vše zkombinovat do stylového celku. V poslední době je populární severský a industriální styl bydlení. Pojďme vybočit ze zajetých kolejí a vytvořme si originální obývací pokoj. Co třeba eklektický styl? Tedy každý kus nábytku z jiného stylu?

Moderní obývák

Krásný a nápaditý obývací pokoj nemusí být těžké složit

Kde začít? Většími kusy nábytku. Dominantou obýváku je ve většině případů gauč. Doporučujeme lahvově zelenou nebo tmavě modrou barvu, které jsou moderní a působí útulně. Velikost zvolte podle počtu členů domácnosti. Za nás je nádherným kouskem smaragdová sametová pohovka pro 3 osoby BODO. Je to luxusní sedačka, kterou si zamilujete pro svou příjemnost a pohodlnost. K tomu zelené velurové křeslo BODO a základ je hotový.

Pokračujme další nezbytností, konferenčním stolkem. Co třeba konferenční stolek, dřevěný top černý DELANO, který se k zelené pohovce bude skvěle hodit. Vše pak doplňte růžovým kobercem Universal Montana, 200 x 290 cm. Místnosti dodá pocit útulnosti a je velmi heboučký.

Pokoj můžete dále doplnit knihovnou, komodou, skříňkami či TV stolkem. Je na vás, kolik kusů nábytku sem umístíte, pamatujte však, že všeho s mírou. Méně je v tomto případě více, prostor bude vzdušnější. Za nás je top kouskem hnědá knihovna z masivního borovicového dřeva Storaa Ella či černá dvoudveřová vitrína Storaa Alva.

Obývák inspirace

Dekorace nesmí v obývacím pokoji chybět

Nezapomeňte na doplňky, které vytvářejí tu pravou atmosféru. Stolní lampičky, stojací lampy, vázy, obrazy, nástěnné hodiny a tak dále. Co třeba bílé nástěnné hodiny Karlsson Charm? Líbily by se vám? Krásné jsou také dekorativní sošky Kare Design Evolution, které vyniknou zvláště na komodě při světle stolní lampy v černo-zlaté barvě Mauro Ferretti Glam Rings.

Obývací pokoj inspirace

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články