+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Jak vybrat křeslo s podnožkou - tipy a rady

Jste pracovně vytíženi a potřebujete si po náročném dni "hodit nohy nahoru"? Naprosto tomu rozumíme, a tak tento článek věnujeme takovému nábytku, který Vám dopřeje skutečný relax - v hlavní roli budou křesla s podnožkou.

křeslo s podnožkou

Dopřejte si chvilku pro sebe

Křeslo samo o sobě postačí pro chvilky pohody a odpočinku. Když ho ale doplníte o podnožku, zaručujeme, že se Vám nebude chtít vstát a že naberete dostatek sil pro další práci. Často bývá křeslo s podnožkou další variantou pro sezení vedle pohovky, do obliby se ale dostávají i takzvané čtecí koutky, kde je křeslo dominantou. Pokud pořizujete nové křeslo, můžete rovnou sáhnout po takovém, které má k sobě sladěnou i podnožku. Malé křeslo s podnožkou OLAND II má navíc i polohovací opěrku zad. Ještě více pohodlí Vám umožní křeslo ušák s podnožkou.

křeslo ušák s podnožkou

Podnožka jako nezbytný doplněk u křesla

Jestli ale již nějaké to oblíbené křeslo máte doma a nechcete se ho zbavovat, pořiďte si k němu jen podnožku. Takových je v nabídce celá řádka a můžete je buď ladit barevně k sobě a nebo naopak zvolit zcela odlišný styl. K decentnímu křeslu můžete zvolit Žíhaný sedací puf La Forma Lap nebo Fialovou podnožku Scandic Cadillo. Jestli máte vícebarevné či výrazné křeslo, doplňte ho o jednoduchou podnožku Conrad nebo Tmavě šedý puf Milo Casa Piero. Skvělou variantou pro křeslo s podnožkou je lenoška, která dopřeje možná ještě větší pohodlí. Co říkáte na Sametovou lenošku Cosmopolitan Design Vienna.

malé křeslo s podnožkou

 

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články