+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

20. 7. - 10. 8. 2024 odesíláme pouze 2x týdně, otevřeno jen po dohodě. Více v sekci Jak nakupovat

Moderní psací stoly nemusí být drahé a jejich design Vás mile potěší

Poptávka po moderních psacích stolech je v poslední době veliká. A není divu, spousta lidí se přesunula z kanceláří domů na home-office, a tak si museli zařídit svou pracovnu, nebo alespoň koutek v rámci obývacího pokoje nebo ložnice.

designový psací stůl

Designový pracovní stůl, který bude vaší inspirací

Pokud máte sedavé zaměstnání a náplní je práce u počítače, strávíte za psacím stolem hodiny denně. Kdo má v bytě k dispozici celou pracovnu, nemusí se omezovat co do velikosti, může si pořídit prostorný psací stůl, klidně i rohový, s dostatečně velkou pracovní plochou. Výhodou jsou zásuvky či police, které využijete na pracovní materiály a ty vám pak nebudou zbytečně překážet, když je zrovna nepotřebujete. Příkladem může být Set knihovny a pracovního stolu Rafevi Opus, který nabízí opravdu hodně polic na šanony, organizéry i knihy.

psací stůl z bazaru

Postačí i malý pracovní koutek

Kdo se musí spokojit pouze s vyčleněním části místnosti, více se zamyslí, jak si svůj pracovní kout uzpůsobí. Vzdušně vypadají stolky s tenkým kovovým podnožím, které opticky prostor příliš nezaplní, jako například bílý pracovní stůl s černými nohami TemaHome Flow nebo pracovní stůl s deskou z ořechu a černýma nohama TemaHome CityI zde jsou výhodou zásuvky, do kterých můžete pár věcí schovat, abyste příliš nenarušili vzhled celého pokoje. Tím, že jste součástí místnosti, kam chodí i návštěvy, volte nějaký pěkný designový psací stůl, za který se nebudete stydět a který naopak dodá interiéru patřičný šmrnc. Líbit by se mohl pracovní stůl s deskou z ořechu a černýma nohama TemaHome City. Všechny moderní psací stoly u nás zakoupíte výhodně a navíc již odborně smontované!

moderní psací stůl

Mějte smysl pro detail

Aby konečný výsledek opravdu stál za to a vám se u psacího stolu dobře pracovalo, nezapomeňte na nástěnku, stolní lampičku, malý odpadkový koš a také kvalitní pohodlnou pracovní židli. Pokud přidáte nějaké obrázky, rodinné fotky, nebo živé rostliny, jistě neuděláte chybu, naopak!

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články