+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Kvalitní nábytek a přitom levnější než z Polska?

Nábytek Polsko je dobře známý pojem a je spojovaný s nízkou pořizovací cenou, což se ale často odráží na jeho kvalitě provedení. Máme pro Vás ideální řešení, jak nakoupit za stejně příznivé ceny a přitom budete mile překvapeni kvalitou.

Kvalitní nábytek z bazar ms

Nábytek z Polska láká nízkými cenami, buďte ale obezřetní

Polský nábytek je pro české spotřebitele velice lákavý, a to hlavně díky nízkým cenám, za které ho můžete nakoupit. Velkou nevýhodou pak ale bohužel bývá horší kvalita. Základním problémem levného nábytku v Polsku je menší tloušťka materiálu, která má následně vliv na nižší nosnost a rychleji dojde k opotřebení či dokonce zničení. Použité kování je vhodné pouze na malé zatížení, což působí komplikace u zásuvek, jež pak neunesou ani běžné množství obsahu, které do nich vložíte.

Na našem e-shopu se snažíme dát do co nejlepšího poměru kvalitu a cenu. Výsledkem je, že za cenu polského nábytku u nás můžete nakoupit opravdu kvalitní a navíc designové značkové kousky, které vydrží roky a budou Vám tak po dlouhá léta dělat radost.

Moderní nábytek z bazaru

Designový nábytek za zlomek ceny

V nabídce našeho e-shopu najdete kvalitní designové produkty za zlomek běžných prodejních cen totožných značek. Důvodem takto výhodného nákupu je drobná vráska, která je ale často zanedbatelná a nijak nebrání běžnému užívání. Pokud jste tedy ochotni nakoupit nábytek a doplňky s nějakou tou nedokonalostí, velkou odměnou Vám bude výhodný nákup kvalitního zboží, který tolik nezatíží Váš rozpočet. Ať již hledáte pěknou pohovku, kvalitní komodu nebo jídelní stůl s židlemi, určitě si u nás vyberete. Mezi nejprodávanější značky se řadí světově známý Karup Design, česká značka Benlemi, která vyrábí kvalitní dřevěné dětské postele, německá značka Kare Design, která nabízí neotřelý designový nábytek a dekorace. Španělská značka Marckeric pak vyrábí venkovsky laděný nábytek, Villa d´Este se zase zaměřuje na krásné barevné nádobí.

Přesvědčili jsme Vás, že kvalitní nábytek může být cenově dostupný pro každého?

Levný nábytek z bazaru

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články