+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Kvalitní psací stůl - nezbytná součást dětských pokojů, pracoven a kanceláří

Každý z nás potřebuje prostor, kde se může věnovat práci či studiu. Někdo k tomu využívá jídelní stůl nebo konferenční stolek. Soustředění jde však nejlépe, když máme vymezený prostor, kde nás nerozptyluje okolí a všechny potřebné věci máme po ruce. Je třeba si uvědomit, jak důležité je mít psací stůl, ať už se jedná o dítě školou povinné či dospělého člověka. Pojďme se podívat na nabídku kvalitních psacích stolů na našem e-shopu, které jsou ihned k odběru.

Psací stůl masiv

Vytvořte si pracovní koutek i v malém bytě

Není-li váš interiér prostorný a chybí vám pracovna nebo dětská pokoj, nabízí se možnost umístit psací stůl do obývacího pokoje. Vymezte si konkrétní roh, kde by se vyjímal malý psací stůl. Doporučujeme psací stůl v dekoru dubového dřeva TemaHome Loft z našeho e-shopu, který vtěsnáte opravdu kamkoliv nebo moderní psací stůl Actona Tess. Vyberte odpovídající židli a nad pracovní plochu si pořiďte jednu či dvě poličky, ať ušetříte prostor. Na trhu je dnes i mnoho šikovných pořadačů na papíry a jiné dokumenty. Abyste dodali koutku nádech moderny, neměl by chybět stylový koš na papíry, který umístíte pod stůl a rostlinu v pěkném květináči, která se určitě vejde vedle pracovní desky. Na našem e-shopu nabízíme všechny zmíněné doplňky.

Dětský psací stůl jako nezbytné vybavení pokojíčku

Děti by měly mít v pokoji psací stůl již v předškolním věku. Je to místo, kde se rozvíjí jejich kreativita, kde si kreslí a utváří si fantazii. Dbejte na vhodné umístění, stůl by měl stát ideálně pod oknem, aby byl k dispozici dostatek světla. V království hraček i v pokoji staršího studenta se bude skvěle vyjímat šedý psací stůl s nohami z borovicového dřeva Marckeric Frank v decentním provedení. Pokud byste rádi hravější styl, okouzlí vás černobílý psací stůl v borovicovém dekoru Szynaka Meble Ikar.

Psací stůl dětský

Jak vybrat psací stůl do pracovny?

Při výběru tohoto kusu nábytku do pracovny můžete být kreativnější a více experimentovat, co se týče vzhledu a velikosti stolů. Mnoho lidí preferuje rohový psací stůl z důvodu většího pracovního prostoru, někdo dává přednost klasice. Ať tak či onak, dekor by měl odpovídat ostatnímu nábytku. Pro vyznavače industriálního stylu máme tip, a to stůl s deskou z ořechu a černýma nohama TemaHome City. Naopak do severského stylu skvěle zapadne bílý stůl TemaHome Flow. Na našem e-shopu máte z čeho vybírat, tak neváhejte a pojďte si ukořistit poslední kousky za bezkonkurenční ceny.

Malý psací stůl

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články