+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Vyberte si krásný věšákový panel do předsíně

Věšákové panely do předsíně. Váš praktický pomocník a stylový bytový doplněk. Dá se říci, že je to naprostá nezbytnost ve vstupním prostoru do domu i bytu. Naštěstí se dnes už dělají originální a působivé kousky, které zkrášlí interiér a pozvednou tak i vaši náladu. Náš bazar věšákové panely nabízí také, navíc je má skladem a za rozumné ceny. Tak neváhejte a přijďte k nám na návštěvu, ať už osobně či online.

věšákový panel

Věšákové panely v různých stylech bydlení

Ať už máte v oblibě jakýkoliv směr bytového designu, věřte, že vždy se dá vybrat vhodný věšákový panel do vaší předsíně. Široký nebo úzký, kovový či dřevěný, bílý či černý. Lze si z nabídky na trhu vybrat, jak je vám libo.

Současností hýbá trend „návratu ke kořenům“, tedy mnoho lidí si pořizuje bydlení ve venkovském stylu. Do takovýchto domácností doporučujeme dřevěné věšákové panely, které budou ladit i s ostatním nábytkem. V tomto případě se sem hodí set skříně a nástěnného věšáku Homitis Up Sonomo. Jedná se o prostornou předsíňovou skříň, kam budete moct uložit opravdu velké množství věcí. Uvnitř jsou háčky na zavěšení i police na uložení. Součástí je i měkký sedák pro pohodlné přezouvání a také nástěnný věšák sladěný se skříní. Tato sestava padne do venkovských i moderních předsíní.

Dalším, velmi rozšířeným stylem je skandinávský. Typickým znakem je bílá barva, proto set bílé skříně a nástěnného věšáku Homitis Up bude ta pravá volba. Tato prostorná předsíňová stěna zahrnuje botník s policemi a háčky, místo k sezení i nástěnný věšák na bundy a kabáty.

Nesmíme zapomenout ani na industriální interiéry ve znamení cihel, skla a kovu. Set antracitového botníku a nástěnného věšáku Mello Anthracite vás zajisté nadchne. Typická tmavá barva v kombinaci s kovem padne do vašeho bytu jako ulitá.

věšákový panel do předsíně

Jaké doplňky také zvolit do předsíně?

Předsíň je plnohodnotná místnost, proto byste si s jejím zařízením měli dát záležet. Kromě věšákových panelů sem doporučujeme pořídit i menší botník s lavicí, zrcadlo, originální věšák na klíče a koš na deštníky. Držte se stejného stylu. Velmi pěkné je, když sladíte vše do jedné jemné barvy a jednu věc zvolíte pestrou a nápaditou. Přejeme mnoho radosti při zařizování předsíně.

věšákový panel bílý

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články