+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Jakou vybrat komodu do dětského pokoje?

Dětský pokoj je místem, kam se děti schovávají před světem. Prožívají tu smutek i radosti. Hrají si, učí se tu a odpočívají. Mělo by to být místo, kde se naši nejmenší budou cítit bezpečně a v pohodlí. Dopřejme jim tedy kvalitní a pěkné vybavení jejich království. V dětských pokojích je dnes oblíbeným prvkem komoda. Slouží k uložení dětského oblečení či hraček. Pojďte se spolu s námi podívat, jak postupovat při výběru komody. Nemusíte pro ně chodit daleko, na našem e-shopu máme velký výběr za rozumné ceny.

dětská komoda na hračky

Jak vybrat komodu do dětského pokoje

V první řadě je třeba dbát na bezpečnost. Komodu bychom měli v dětském pokoji vždy ukotvit ke stěně, aby nedošlo k neštěstí. Jistě dobře víte, že děti vylezou všude, proto budete klidnější, když veškerý nábytek v pokojíku pevně přichytíte ke zdi. Pokud vyberete produkt se šuplíky, nejprve vyzkoušejte, zda se snadno vysouvají a nezadrhávají se.

Samozřejmě by měla dětská komoda ladit s ostatním nábytkem v místnosti. Mnoho maminek si oblíbilo nordic styl, pokoj tak vypadá vzdušně a příjemně. V tomto případě doporučujeme bílé šuplíkové komody nebo komody z masivu v dekoru dřeva. Krásná je bílá komoda Storaa Aldo se šesti zásuvkami a dostatkem úložného prostoru. Do horních zásuvek tak můžete uložit oblečení, ve spodních nechte prostor dítěti, aby si sem rovnalo hračky. Pokud ho zapojíte do úklidu, za chvíli si na to zvykne a drobné hračky vždy skončí uklizené.

růžová komoda do dětského pokoje

Komody jako přebalovací pult

Máte doma miminko? Určitě budete potřebovat přebalovací pult. Doporučujeme pult a komodu v jednom. Oblečení, plenky, hygienické prostředky a mnoho dalšího tak budete mít vždy při ruce. Na našem e-shopu nabízíme bílou komodu Marckeric Monte, která vám skvěle poslouží delší dobu. O přebalovacích komodách jsme psali i v našem minulém článku.

Proč komody do dětského pokoje od nás?
Všechny komody máme skladem
Komody jsou pro vás připraveny k rychlé expedici
Odborně smontováno
Komody dodáváme již sestavené, takže ušetříte čas (a své nervy)
Originální designové kousky levně
Nabízíme komody do dětského pokoje za rozumnou cenu

Pro pokoj studenta je komoda nezbytná

Každý úložný prostor se počítá. Pokud máte doma studenta, je potřeba více místa na knihy a učebnice. Slečny zajisté ocení stylovou bílou komodu Mauro Ferretti Luxy. Když nad ní pověsíte na zeď zrcadlo, může sloužit i jako kosmetický stolek. V dětském pokoji se fantazii meze nekladou. Pro kluky se bude určitě hodit komoda z borovicového dřeva v černé barvě Karup Design Kyabi. Působí dospěle a černá barva je u teenagerů velmi oblíbená.

komoda do dětského pokoje

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články