+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Inspirace: koš na hračky lze udělat z čehokoli

Hračky, kam se jen podíváš. Určitě to znáte. Pokud máte malé dítě, nejen v dětském pokoji se po nějaké chvíli začnou hromadit hračky. Nelze je považovat za nepořádek, nicméně je potřeba si najít rychlý způsob, jak je uklidit. Chytrým řešením jsou úložné koše na hračky. Tyto krabice a boxy se dnes dají pořídit v různých variantách. My vám však v tomto článku chceme ukázat, z čeho všeho lze koše na hračky vytvořit.

koš na hračky

Proč si pořídit koš na hračky?

Odpověď je jednoduchá. Úklid je rychlý a zvládne ho i dítě. Hračky si žijí svým životem po celý den a jelikož chceme mít každý večer alespoň malý pocit uspokojení z uklizeného bytu, není nic lepšího než úložné koše. Do úklidu je dobré zapojit dítě již od útlého věku, aby si tuto činnost osvojilo. Dnes jsou na trhu látkové, dřevěné či plastové boxy vyráběné přímo pro dětský pokoj. Jeden příklad za všechny je šedý úložný box LEGO®. S ním se vám už nestane, že byste omylem v noci šlápli na kostičku lega. Tyto produkty je dobré přizpůsobit ostatnímu vybavení místnosti. Do pokojíčku můžeme zvolit jasnější a křiklavější barvy, do obývacího pokoje pak spíše jednobarevné koše v tlumených pastelových odstínech.

koš na hračky z bazar ms

Hračky v koši na prádlo? Proč ne

Koš na hračky můžete vytvořit i z koše na prádlo. V současnosti se tyto koupelnové doplňky vyrábí ve stylovém provedení, proč ho tedy neumístit do obýváku, kde si přes den děti či vnoučata hrají. Bambusový koš na prádlo Wenko Lilia je velmi pěkný na pohled a díky své světlé barvě se hodí téměř do všech interiérů. Výhodou je vyjímatelný textilie, takže vnitřek můžete kdykoliv vyprat. Stejně tak tu lze použít i látkový koš na prádlo Wenko Corno v neutrální šedé barvě.

V obývacím pokoji může být chytrým pomocníkem i taburetka či podnožka s úložným prostorem, kam lze hračky během minuty schovat. Koš na prádlo a taburetka v jednom Wenko Candy je designový kousek, který ukryje poklady vašich nejmenších.

Jak vyřešit ukládání hraček v dětském pokoji

Do dětského království skvěle zapadne bílý box na hračky BELLAMY Marylou, což je nádherná truhla z kolekce dětského nábytku v severském stylu. Fantazii se zde meze nekladou. Pokoj rozzáří i veselý úložný koš Madre Selva Flowers Salvajes s konstrukcí z borovicového dřeva a nádherným květinovým vzorem. Můžete si být jisti, že s úložnými koši na hračky začne děti úklid bavit.

látkový koš na hračky

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články