+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Chlebníky jsou stále v módě. Retro i dřevěný do vaší kuchyně

V dnešním článku vám poradíme, jak chytře a stylově uchovávat pečivo. Tato potravina v domácnosti málokdy chybí a ve většině případů si lidé lámou hlavu, jak ji udržet co nejdéle čerstvou. Řešením je chlebník. Tento doplněk sluší každé kuchyni, a navíc plní praktickou funkci. Rádi byste si ho pořídili? Na našem bazaru nabízíme cenově dostupné a nepoužité kousky, které jsou ihned k odeslání. 

dřevěný chlebník

Chlebník - nenahraditelný pomocník ve vaší kuchyni

Od pradávna se lidé snažili uchovávat potraviny co nejdéle čerstvé. Chléb pro ně byl vzácným pokrmem, který většinou balili do utěrek, aby byl dlouho měkký. Tento způsob znáte jistě od svých babiček. Chléb totiž nemá rád chlad ani příliš velké teplo. Ideální je ho skladovat při teplotě 20-25 °C. Utěrka či plátno byly tak nejlepší způsoby, jak nechat pečivo dýchat. Doporučujeme jej tedy balit do látkových sáčků či plátýnek a vkládat do chlebníku.

Pokud je chléb dobře upečený, měl by při vhodném skladování vydržet až týden. Vyvarujte se chyb jako je jeho balení do igelitových sáčků či uskladňování v lednici.

Bambusový chlebník

Vaše přání je naším rozkazem

Dali jste nám zapravdu a poohlížíte se po kvalitním chlebníku za rozumnou cenu? Na našich stránkách si určete vyberete. Nabízíme klasický dřevěný chlebník APETIT. Díky svému designu se bude skvěle hodit na chatu či chalupu, ale i do venkovsky a tradičně laděných interiérů. Jeho výhodou je velikost, je však náročnější na údržbu.

Dalším tipem je bambusový chlebník Bambum Burrino. Tento materiál totiž nepropouští vlhkost a tím zamezuje vzniku plísní. Jeho výhodou je také dlouhá životnost. Jestliže dáváte přednost starobylému vzhledu, jistě vám padne do oka plechový retro chlebník Antic Line Vintage Baguette. Velmi oblíbenou novinku na trhu představují plechové dózy na pečivo v černé barvě. Jsou doplněny o bambusovou úchytku a nabízejí se tak jako originální dekorace do kuchyně. Navíc k nim můžete přikoupit plechové dózy v téže barvě na sypké potraviny, o nichž jsme psali v minulém článku.

Skončete s nevzhlednou kupou igelitových sáčků na kuchyňské lince. Kupte si tyto krásné dózy, vaší kuchyni dodají moderní a svěží nádech. Pečivo budete mít k snídani vždy čerstvé a po ruce.

Levný chlebník

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články