+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Tip na dárek: skleněný podnos na dort či háčkovaný podnos

Možná se může tento doplněk zdát někomu jako zbytečný, nepotřebný. Věřte ale, že správně zvolený podnos povznese vaše servírování na vyšší úroveň. Využijete ho jak při běžném každodenním stolování, tak i při výjimečných slavnostních příležitostech.

podnos s poklopem

Podnos jako perlička vašeho servírování

Jistě to není zcela nezbytná věc, bez které se neobejdete, ale můžeme vám zaručit, že je opravdu rozdíl, když pochoutky umístíte na obyčejný talířek nebo na oku lahodící servírovací podnos. Asi to znáte, v kuchyni trávíte dlouhé hodiny, snažíte se připravit co nejchutnější pokrmy, ať již se jedná o odpolední svačinku pro děti, nebo přípravu náročného dortu pro velkou rodinnou oslavu. Když se zadaří, výsledkem je nádherné dílo, které si zaslouží umístit na podnos. I zde platí, že vybírat můžete ze široké nabídky a určitě nemusíte skončit u jednoho kusu. Různé příležitosti a různé pochutiny si žádají odlišné podnosy.

podnos na cukroví

Skleněný podnos na dort padne na každý stůl

Když chcete nějaký univerzální podnos, který není vyloženě vymezen do nějakého stylu bydlení, zkrátka takový, který se bude skvěle vyjímat jak v moderních, tak i tradičně zařízených interiérech, sáhněte po skleněných servírovacích podnosech na cukroví. A jestli na něj dáte pouze zákusky, nebo chlebíčky, jednohubky či ovoce, je zcela na vás. Skvělým tipem je třípatrový etažér, u kterého můžete každé z pater využít na jiný druh pokrmu a tím své servírování zpestříte. O něco elegantnější variantou je kulatý podnos pod dort na nožce. Aby pochutiny vydržely déle čerstvé, doporučujeme používat podnos s poklopem.

Dřevěné podnosy potěší milovníky přírodních materiálů

S dřevěným podnosem si můžete naplno užít snídani do postele. Vejde se na něj šálek kávy, talířek a klidně i oblíbená kniha. Pro romantické duše máme v nabídce dřevěný růžový podnos. Elegantní kombinací porcelánu a bambusového dřeva nabízí značka Brandani s několika variacemi podnosů a mističek na pochutiny. Součástí některých z nich jsou i elegantní porcelánová napichovátka na olivy. Buďte si jisti, že tím oslníte každou návštěvu!

Háčkované podnosy s láskou k ruční práci

V nabídce našeho e-shopu nechybí ani podnosy, které mají dno z březové překližky a ručně háčkovaný okraj. Potěší nejen krásným decentním vzhledem, pro mnohé z vás je jistě důležitý i fakt, že tyto kousky nejsou dílem žádné velké sériové výroby, ale jsou vyrobeny opravdu s láskou šikovnýma českýma rukama.

A nezapomeňte, každý servírovací podnos je skvělým tipem na dárek.

podnos na dort s poklopem

 

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články