+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Levné a přitom bytelné a kvalitní postele v akci na našem e-shopu

Kvalitní hluboký spánek je základem úspěšného dne. Výběr postele tedy není radno podcenit.

bazar postel pevná kvalitní

I levná postel může být kvalitní a bytelná

V době zdražování je jistě žádoucí alespoň někde ušetřit. Výraznou položkou, která tomu napomůže, je pořízení levné postele. Pokud jste zastánci minimalismu, měli byste se pozastavit u postelí značky Karup Design. Ocení je příznivci přírodních materiálů, jsou totiž dřevěné a vyznačují se pevností a jednoduchým designem.

Abyste ještě více potěšili svou peněženku, je dobré počkat si na akce na postele, při kterých ceny klesají klidně o desítky procent. Pokud tedy chcete zakoupit postel levně, vyplatí se akce pohlídat.

Dřevěná kvalitní postel

Postel a knihovna 2v1

Jistě potěší, když si jedním nákupem odškrtnete ze seznamu dvě položky. Jestli patříte mezi vášnivé čtenáře, pořiďte si postel s malou knihovničkou. Police u čela nabízí Postel Storaa Bertil. Do poliček uložíte nejen knížky, ale i drobné dekorace, nebo sklenici vody. Postele WOOOD Connect pak mají poličku jak u čela, tak i po celé délce a tu lze navíc zavřít pomocí posuvných dvířek.

Manželské postele

Ani levné manželské postele nemusí znamenat nízkou kvalitu. Když budete mít šťastnou ruku a dáte si načas se sledováním akčních nabídek obchodů, narazíte na výhodnou koupi.

Levná manželská postel

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články