+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Stůl do pracovny nemusí vypadat obyčejně

Stůl do pracovny nemusí vypadat obyčejně. V současné době je na trhu nepřeberné množství těchto produktů v mnoha variantách. I na našem bazaru najdete originální a kvalitní psací stoly za příjemné ceny. Navíc je máme skladem, nebudete tedy muset dlouho čekat. Pokud máte doma pracovnu, dopřejte ji stylový stůl, který bude dominantou místnosti.

Jednoduchý stůl do pracovny

Jak si zařídit pracovnu

Máte tu výhodu a váš dům či byt je tak velký, že si můžete jeden pokoj vyhradit jako pracovnu? Pak máte štěstí, protože zařizování tohoto typu místnosti je opravdu zábava. Myslete na to, že zde budete hlavně pracovat, nedávejte si sem rušivé předměty. Vše by mělo být v jednoduchých liniích a nekřiklavých barvách. Samozřejmě, jeden kus nábytku může být výstřednějším solitérem. Neměla by zde chybět knihovna či regál na ukládání knih a spisů, pracovní židle, a hlavně stůl do pracovny. Jestliže máte dostatek místa, pořiďte si i malou pohovku s křeslem pro případné návštěvy či klienty.

Stůl do pracovny

Stůl do pracovny by měl být ozdobou pokoje

Pojďme se nyní soustředit na stůl do pracovny. Ten by měl alespoň trochu korespondovat s ostatním nábytkem. Nádherným kouskem je pracovní stůl s deskou z ořechu a černýma nohama TemaHome City. Jedná se o elegantní stůl, který můžete doplnit o stylovou stolní lampičku. Reprezentativní místo vašeho bytu tak bude hotové.

Dalším naším tipem je pracovní stůl v dekoru dřeva Actona Neptun. Psací stůl s bílými nohami, který obsahuje tři prostorné zásuvky, je laděn do severského stylu. Ostatní nábytek může být v bílé barvě či v dekoru dřeva.

Rádi byste rohový stůl kvůli větší pracovní ploše? Potom pracovní stůl s bílým odkládacím stolkem Germania Oslo bude pro vás to pravé. Psací stůl s komodou s policemi a zásuvkami na uložení dokumentů nebo učebnic a sešitů je velmi praktický a vhodný do pracovny či dětského pokoje. Díky dostatku odkládacího místa nemusíte mít na stole šanony. Jak vidíte, na výběr je toho opravdu hodně. Tak vzhůru do zařizování pracovny!

Moderní stůl do pracovny

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články