+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Designové jídelní židle aneb oživte svou kuchyň či jídelní kout

U jídelního stolu strávíme mnoho času. Proto je důležité pořídit si kvalitní a pěkné jídelní židle, ze kterých se budete každý den těšit. V jídelně přijímáme i návštěvy, blýskněte se před nimi a podívejte se na nabídku stylových jídelních židlí na našem bazaru. Nabízíme je ve více kusech, jsou skladem a za příznivou cenu. Neváhejte a pojďte si z jídelny či kuchyňského koutu udělat originální místo.

designová židle do kuchyně

Jídelní židle, které zaujmou na první pohled

Pokud máte jídelnu jako samostatný prostor a k dispozici více místa, doporučujeme si pořídit velký či roztahovací jídelní stůl. Nebudete mít pak problém pořádat rodinné oslavy a zvát si přítele na večeři. Každý by měl mít u stolu dostatek místa a hlavně, pohodlnou židli.

Naším tipem je bílá jídelní židle Paysane, které se hodí do severského stylu bydlení. Její retro vzhled dodá na originalitě. Navíc si můžete pořídit i podsedáky, které dodají pokoji útulnější atmosféru. Máte rádi tmavší barvy či dáváte přednost industriálnímu stylu? Potom vám určitě padnou do oka tmavě hnědé židle Paysane.

Toužíte po nevšedním uspořádání, které každého ohromí? Co třeba koupit každou židli jinou? Věřte, že nakonec vznikne velmi originální celek. Nebojte se a pořiďte si židle jiných barev a tvarů, úspěch zaručujeme. Například jídelní židle DAN-FORM Denmark Sway může být jedna z nich.

designové židle do kuchyně

S našimi jídelními židlemi budete bydlet jako na zámku

Hřejivost, útulnost a luxus. To vše představuje sada jídelních židlí VELVA. Výsledný okouzlující efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Váš jídelní kout tak povýšíte na něco dokonalého a nebudete chtít trávit čas jinde. Doporučujeme však zvolit i vhodný stůl, s výběrem vám pomůže náš minulý článek, který se tomuto druhu nábytku věnoval.

Originální jídelní židle mají tu výhodu, že když vás omrzí, můžete je využít v jiné místnosti. Parádu udělají i u pracovního stolu, v ložnici či dětském pokoji. Poslední dobou se stále častěji využívají jako dekorace na chodbě a v hale. Když jídelní židli Rowico Carmen v oválném tvaru umístíte do rohu, vedle postavíte lucernu či zajímavý květináč, vznikne vám stylový a nepřehlédnutelný koutek.

Současným trendem jsou i lavice, které mohou plnohodnotně zastoupit jídelní židle a navíc je to skvělý bytový doplněk. Z našeho e-shopu doporučujeme lavici se sametovým potahem Velvet Atelier a lavici z bukového dřeva s rudým sametovým potahem Surdic.

designové jídelní židle

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články