+420 733 500 167 (Volejte pondělí - neděle: 7:00 - 20:00)

Bílé jídelní stoly do kuchyně - poradíme s výběrem

Jídelní stoly v bílé barvě. V minulých dobách nebyla tato barva moc využívaná, dnes je tomu naopak. Bílý nábytek prosvětlí a provzdušní místnost. Typický je pro dnes tak oblíbený severský a nordic styl. Vzbuzuje pozitivní emoce a v kombinaci s barevnými doplňky vytvoříte dechberoucí interiér. Dnes se zaměříme na prostor kuchyně a jídelny, kam jídelní stoly patří. Doporučíme vám pár tipů, jak si vnést domů závan severské atmosféry. Ta totiž na našem bazaru nesmí chybět.

kuchyňský stůl bílý

Jaký bílý stůl zvolit, aby ladil s interiérem?

V první řadě je třeba si uvědomit, kolik máte v místnosti prostoru. Pro malé byty doporučujeme bílý jídelní stůl sømcasa Marta. Tento stůl ve skandinávském stylu lehce zkombinujete s ostatním nábytkem díky čistým liniím a decentním barvám. Bez problémů ho lze umístit do rohu kuchyně. Pokud byste si chtěli interiér oživit, doporučujeme k tomuto bílému stolu zakoupit odlišné jídelní židle, přičemž každá bude mít jinou barvu a tvar.

Naopak v případě velkého místa neváhejte a popřemýšlejte nad delším stolem, abyste mohli hostit rodinu a přátele. Na našem e-shopu nabízíme bílý jídelní stůl Storaa Alfredo z masivního borovicového dřeva. Na tak velké ploše se bude vyjímat originální dekorace, jako například barevná váza s vonnou svíčkou. Chytrým řešením jsou poté rozkládací stoly. U nás nabízíme bílý jídelní stůl Design Twist Kaedi. Stane se nepřehlédnutelným solitérem ve vaší jídelně.

Zvažte také, zda bude mít stůl nohy v dekoru dřeva či z kovu. Kovové černé nohy si vyberte v případě, že ostatní nábytek v pokoji je taktéž kovový. To samé platí i o dřevu. K jídelnímu stolu La Forma Daw se bude skvěle hodit dřevěný příborník či komoda. Nabídku komod naleznete v minulém článku.

Výhody nákupu jídelních stolů na našem e-shopu
Všechny jídelní stoly máme skladem
Stoly do kuchyně jsou pro vás připraveny k rychlé expedici
Odborně smontováno
Stoly vám dodáme již sestavené, takže ušetříte čas (a své nervy)
Originální designové kousky levně
Nabízíme unikátní jídelní stoly do kuchyně za rozumnou cenu

bílý jídelní stůl

Bílý jídelní stůl do rustikální kuchyně? Žádný problém!

Naprosto jedinečným kouskem je rozkládací jídelní stůl Halmar Mozart. Jeho elegantní vzhled vás uchvátí. Hodí se jak do severských, tak do rustikálních interiérů. Můžete jej využít i v eklektickém stylu, pokud místnost doplníte nábytkem v jiných barvách a stylech. Jelikož je bílá barva považována za základní, je třeba místnost rozsvítit ostatními barvami. Nebojte se na zeď pověsit abstraktní obraz. Ani barevné křeslo v rohu nebude od věci.

Jídelní stůl bílý lesk

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články