+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Kulatý stolek už doma máte? Přinášíme tipy, proč ho chtít

Kulaté konferenční stolky oceníte nejen v obývacím pokoji. Mohou být ozdobou chodby, pracovny, kanceláří, předsíní, dokonce i koupelen. Je to kus nábytku, který zcela jistě zkrášlí váš interiér a neutratíte za něj tisíce. Na našem bazaru nabízíme stylové a kvalitní kulaté konferenční stolky za zlomek původní ceny a navíc jsou skladem.

kulatý stolek bazar

Jak vybrat správný kulatý stolek?

Pokud vybíráte konferenční stolek do obývacího pokoje, je třeba si dát pozor na rozměry. Výška by měla odpovídat výšce sedačky. Dále velikost by také měla být přímo úměrná velikosti pohovky. Čím větší prostor k sezení, tím více lidí zde může sedět a tudíž potřebují větší odkládací prostor. Naopak v malém bytě s malým gaučem by velký stolek působil jako pěst na oko.

Dále doporučujeme vybírat malý kulatý stolek s úložným prostorem. Pod hlavní plochou se většinou nachází polička, kam je možné ukládat věci, které nepotřebujete každý den. Dejte si však pozor, aby se vám zde zbytečně nehromadil nepořádek. Velmi stylovým kouskem s odkládací plochou je černý kulatý konferenční stolek Le Bonom Joe, o 63 cm.

Kulatý stolek konferenční také vybírejte dle stylu svého bydlení. Měl by ladit s ostatním nábytkem. Do moderních domácností se hodí skleněné, plastové či kovové stolky. Příkladem za všechny je kovový odkládací stolek BePureHome Fly.

Naopak do severského a venkovského stylu padne skvěle dřevěný kulatý stolek. Z naší nabídky je to bílý odkládací stolek o 75 cm. Jedná se o minimalistický stolek do obývacího pokoje.

kulatý stolek 60 cm

Sady dvou odkládacích stolků jsou hitem

V současné době se na trhu objevuje stále více sad dvou odkládacích stolků. Jsou velmi variabilní, můžete si je poskládat, jak jen budete chtít. Originální je sada 3 konferenčních stolků Monte Maya v bílé a růžové barvě.

Do kanceláře doporučujeme sadu 2 odkládacích stolků MY FLAIR s úložným prostorem. Je totiž v nevšedním provedení a zaujme na první pohled. Pokud volíte spíše jednoduchost, ale zároveň se chcete se svou kanceláří předvést, konferenční stolek Ángel Cerdá Evita tu je pro vás. Je to opravdu skvostný stolek, který jedním pohybem změníte na dvouúrovňový. Podstavec je v lesklém bílém provedení, doplněn je elegantní kovovou konstrukcí a dvěma skleněnými deskami.

dřevěný kulatý stolek

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články