+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Levný bazarový nábytek - proč od nás?

Bazarový nábytek láká na nízké ceny, ale mnohé zákazníky odrazuje pocit, že na posteli spal již někdo před nimi, že na křesle odpočíval někdo jiný. Máme pro Vás skvělou zprávu, na našem e-shopu jsme skloubili bazarové ceny a nepoužité věci. Jak je to možné? Přečtěte si tento článek.

levný nábytek bazar

Nepoužitý nábytek za ceny bazarového

Na našem e-shopu najdete nábytek, dekorace a doplňky s lehkou vráskou. To znamená, že komoda může mít oděrky, na pohovce najdete drobné znečištění z přepravy nebo že v sadě nádobí jeden talíř chybí. Všechna tato poškození se stala buď při přepravě nebo skladování a faktem tedy zůstává, že se jedná o nepoužité věci. Pokud Vám nebude vadit uvedená nedokonalost, tak vám bude velkou odměnou velice příznivá cena. A ruku na srdce, kolikrát jste zažili, že jste si pořídili novou skříňku a po pár dnech jste ji odřeli, že jste rozbili jeden hrníček z krásného čajového servisu nebo že jste na nový koberec převrátili sklenku vína?

Při pojmu levný nábytek bazar se Vám asi vybaví spíše starší nábytek. U nás najdete krásné designové kousky známých značek, které se pyšní originálním provedením.

nábytek bazar levně skladem

Šetříme Váš čas i peníze

Kromě toho, že u nás pořídíte nábytek a doplňky za polovinu běžných prodejních cen, další výhodou je skutečnost, že u nás vše pořídíte již odborně smontované. To díky naší plně vybavené truhlářské dílně a 20leté zkušenosti v oblasti výroby a montáže nábytku.

Ještě váháte, zda je nákup v "bazaru" rizikový?

bazarový nábytek

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články