+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Návrh manželské postele do ložnice

Bílo-černá manželská postel, to je dokonalý kousek do vaší ložnice. Jistě se shodneme, že postel je nejdůležitějším a nejvýraznějším prvkem ložnice. Pokud hledáte takovou, která ze sebe vyzařuje eleganci a nadčasovost, černo-bílá kombinace bude tou správnou volbou.

 

3D návrh malé ložnice - půdorys
 
Tato postel je vyrobena z masivního dubového dřeva a má povrchovou úpravu polyuretanovou barvou. To znamená, že postel bude vypadat krásně po dlouhá léta. Nohy a svislé příčky jsou v černé barvě, která dodává posteli moderní elegantní vzhled. Bočnice a čela postele jsou bílá, což působí jemně a svěže. Rozměr roštu je 180x200 cm, tedy ideální pro dva lidi. Pokud máte rádi dostatek prostoru během spánku, nebudete zklamáni. U postele stojí bílý noční stolek, který se perfektně hodí k celkovému designu. Postel stojí na přírodní dřevěné dubové podlaze, což spolu s postelí vytváří harmonický celek.  
 
Návrh moderní černobílé ložnice
 
Pokud chcete mít knihy nebo drobné dekorace v dosahu ruky, mohla by se vám líbit zajímavě řešená police, kterou lze pověsit nad postel. 
 
Návrh ložnice inspirace
 
Jestli si nejste jisti, jak by tato postel vypadala ve vaší ložnici, máme pro vás 3D návrh a přesné rozměry pro výrobu, to vše zdarma. Tuto postel můžete mít doma i vy a dopřát si krásný a pohodlný spánek v luxusním stylu.
 
Manželská postel 180x200 - výrobní výkres
 
Pokud hledáte kvalitní postel s nadčasovým designem, bílo-černá manželská postel je skvělým řešením.
 
Ložnice s postelí v bílo - černé barvě
 
Pokud byste potřebovali další informace, jsme vám k dispozici dole v chatu :-)
 
Autor článku: Michal Starý
 Michal Starý

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články

Nábytek za outletové ceny_blog2