+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Návrh předsíňové stěny se skříní a botníkem

Předsíň je prvním místem, které vidíte vy i vaše návštěvy, a tak by měla být zařízena nejen po praktické stránce, ale také aby byla pěkná na pohled. Předsíňová stěna s botníkem, skříní, věšákem a zakrytím kotle, pod kterým jsou zásuvky, je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí na maximum využít každý kousíček prostoru. V tomto blogovém článku Vám představíme návrh na předsíňovou stěnu v dekoru dřeva javor s přesnými výrobními výkresy a rozměry.   

Skříně do předsíně na míru
 
Celá předsíňová stěna je ve tvaru U a je vestavěná od země až po strop. Jedna část je tvořena věšákem s háčky na bundy a kabáty, druhá část je botník a třetí část je skříň s posuvnými dveřmi. Všechny dveře jsou otevírací na miskových pantech, což zajišťuje jejich bezproblémový chod a dlouhou životnost. Na dveřích jsou použity zapuštěné úchytky, což dodává celému návrhu čistý a moderní vzhled.  
 
Předsíňová stěna tvaru U včetně zakrytí kotle
 
Botník má také více funkcí - vrchní část slouží jako lavice pro pohodlné přezouvání, spodní část jako úložné místo na boty. Skříňka nad botníkem má jednu polici, kterou je možné výškově přizpůsobit vašim potřebám. Pod krytem kotle jsou zásuvky, které využijete jako další úložný prostor na věci, které chcete mít rychle k dispozici - na čepice a další doplňky, ale i na klíče, deštníky nebo kabelky.  
 
Předsíňová stěna s botníkem v dekoru dřeva javor
 
Celá sestava předsíně je vyrobena z lamino desky v dekoru dřeva javor, který dodává příjemný útulný vzhled. Všechny rozměry jsou přesně specifikovány ve výkresech. 
Předsíňová stěna s botníkem, skříní, věšákem a krytem kotle - výrobní výkresy s rozměry půdorys
 
 
Předsíňová stěna s botníkem, skříní, věšákem a krytem kotle - výrobní výkresy s rozměry čelní pohled
Předsíňová stěna s botníkem, skříní, věšákem a krytem kotle - výrobní výkresy s rozměry boční pohled
 
 
Předsíňová stěna s botníkem, skříní, věšákem a krytem kotle půdorys
 
Pokud byste potřebovali další informace, jsme vám k dispozici dole v chatu :-)
 
Autor článku: Michal Starý
 Michal Starý

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články

Nábytek za outletové ceny_blog2