Zahradní stůl Florence 150 cappuccino
Kód: 22246Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní stůl umělý ratan artwood Florence 150 cappuccino.
Zahradní stůl z umělého ratanu v barvě cappuccino je vhodný pro 6 osob. Je velice stabilní díky široké základně. Pod deskou se nachází praktická odkládací plocha, kam můžete odložit věci, které právě nepotřebujete a které vám nebudou překážet na stolové desce. Tento zahradní ratanový stůl je vhodný pro použití v exteriéru. Na zimu doporučujeme stůl uschovat na suchém místě a stůl se vám odvděčí delší životností.
Ač se to možná dle fotky nezdá a mohli byste mít dojem, že kvůli středové části nebudete mít kam dát nohy, opak je pravdou. Podnož je dostatečně vytvarovaná a prohnutá směrem do středu, takže máte pro nohy dostatek místa. Dokonce by se dalo říct, že si na plochu pod deskou můžete "hodit nohy nahoru" a odpočinout si po náročném dni.
Náš názor: Tento stůl máme osobně odzkoušený, vydrží opravdu hodně. Náš výstavní kus máme od jara do podzimu ve venkovních prostorách, kde je vystaven celodennímu ostrému slunci, dešti, silnému větru. Během těchto měsíců stůl neuklízíme ani pokud hlásí extrémní vítr nebo bouřku a i po třetí sezóně vypadá velmi dobře.
Rozměry: 150 cm délka, 84 cm šířka, 74 cm výška
Materiál: konstrukce kov ocel / umělý ratan, artwood deska.
Nepoužité, drobné oděrky, šrouby uvnitř konstrukce jsou povolené (nemá vlv na stabilitu stolu).
Nákupu u nás se bát nemusíte, vše pro vás důkladně kontrolujeme.
Všechny produkty si vždy sami nafotíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nábytek, grilovací potřeby a venkovní dekorace |
|---|---|
| Kvalita zboží: | Nové, nepoužité - bez poškození |
| Materiál: | Ocelový, umělý ratan |
| Barva: | Hnědá |
| Místo použití: | do pergoly, do zimní zahrady, na balkon, na terasu, na ven |
| Vlastnosti: | venkovní, vkusný, voděodolný, zahradní, jídelní, moderní |
| Pro koho: | pro 4 |
| Rozměrová kategorie: | 150, velký |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

