+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Univerzální jídelní stůl pro dva, nebo jako stůl odkládací či do pracovny

Když jsem poprvé tento malý jídelní stůl vybalil u nás ve skladu z krabice, bylo mi hned jasné, že je to ten pravý kus jídelního stolu do malého bytu, který nám v naší nabídce celou dobu chyběl. Smontovaný byl během pár minut, bylo to velice snadné a bezproblémové. Musím říct, že vše sedělo s naprostou přesností. Věděl jsem od našich zákazníků, že často hledají stůl pro dvě osoby, ale bohužel se nám nedařilo ten správný najít. Všichni, co máte malé byty nebo třeba jen malou kuchyň či jídelnu, řešíte, jak mít co nejvíce volného prostoru. Tedy, jak si už tak malý prostor nezastavět zbytečně velkými věcmi, ale přitom nechcete dát několika násobek ceny za výrobky na míru. Musíte často důkladně promýšlet, jaký nábytek v takových podmínkách potřebujete a jaký raději oželíte, abyste měli alespoň trochu volného místa k pohybu po bytě. Je pravda, že sehnat malý jídelní stůl pro dva nebo i pro jednoho bývá pěkný oříšek, jelikož nabídka kvalitních malých stolů není příliš velká a pokud ano, jsou to většinou neprověřené výrobky se špatnou stabilitou a nekvalitním zpracováním. Mrknout na malý stůl můžete do naší kategorie - stůl do malé kuchyně.
 
Jídelní stůl pro dva
 

Multifunkční stolek, který využijete na mnoho způsobů

Jak už z předchozích řádků víte, tento malý bílý jídelní stůl, který si postupně do detailu představíme, vám určitě udělá radost. Jedná se o univerzální stolek jídelní, odkládací ale i stůl vhodný pro občasnou práci na pc. Velikou výhodou je, že stůl má pevné kovové podnoží, které zaručí dostatečnou stabilitu a pevnost. Zároveň se jedná o stůl rozkládací, ač by se na první pohled mohlo zdát, že to ani není možné. Stejný pocit jsem měl i já, když jsem stůl poprvé viděl. Jídelní stůl těchto malých rozměrů, který je vhodný pro 1 osobu, můžete jednoduchým pohybem během pár vteřin rozložit a získat tak prostor pro dvě osoby, které můžou u této velikosti v klidu sedět. Takže si pak ve dvou můžete vychutnat oběd, večeři i snídani v dostatečném pohodlí. 

Pokud máte pocit, že byste tento stolek využili, tak šup rychle nakupovat.

Jídelní stůl do malého bytu
 
Výhody nákupu jídelních stolů na našem e-shopu
Všechny jídelní stoly máme skladem
Stoly do kuchyně jsou pro vás připraveny k rychlé expedici
Odborně pomůžeme s výběrem
Máme více než 20 let zkušeností v oblasti nábytku a bydlení
Originální designové kousky levně
Nabízíme unikátní jídelní stoly do kuchyně za rozumnou cenu
 
Malý stůl tohoto typu bez problémů umístíte pod okno, přišoupnete k topení nebo v případě, že ho zrovna nevyužíváte, dáte někam do rohu, kde se nebude plést. On se vám vlastně vejde za určitých okolností i do vestavěné skříně v ložnici, a tak ho můžete využít jen občas, jelikož jeho smontování je rychlé a snadné. Také oceníte jeho nízkou váhu, takže není problém stolek přenést, i když nepatříte zrovna k velkým svalovcům.
 
To však není vše, na co lze tento malý praktický stůl využít. Pokud rádi vaříte a máte malou kuchyň, určitě si často říkáte, že by se hodil odkládací stoleček, který by vám uvolnil místo na pracovní desce. A právě tento problém s nedostatkem místa vám náš malý bílý rozkládací stolek vyřeší. Musím říct, že za dobu mého působení v oblasti výroby a prodeje nábytku, a to je více než 20 let, jsem neviděl takto super lehký univerzální stůl. Jak si můžete prohlédnout na níže zveřejněných fotkách, tento malý stůl v bílé barvě můžete využít i v obývacím pokoji, kde poslouží jako malinká pracovna pro občasné brouzdání po internetu nebo pro vyřízení emailů či online nákupů, a to třeba i v našem obchodě.
 
Malý pracovní stůl

Vlastnosti bílého univerzálního stolku

Teď trochu podrobných informací k tomuto univerzálnímu stolku;
 
  • Pevná kovová konstrukce a její kvalitní bílá povrchová úprava, kterou jen tak neopotřebíte.
  • Kluzáky ze spodní strany, které zabrání poškození podlahy
  • Vrchní bílá deska z lamina olepena pevnou ABS hranou, která zabrání vstupu případné vlhkosti do desky
  • Rozkládací díl opatřen kováním a dvěma panty, zaručí bezproblémový chod tohoto systému. 
  • Délka: 92 cm
  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 74,5 cm
  • Pokud je stolek sklopený, jsou rozměry 49 - 60 x 74,5 cm
Vysoký odkládací stolek

Další možnosti využití bílého skládacího stolku

Jestli si myslíte po přečtení předchozích řádků, že jsme již vyčerpali všechny možnosti využití tohoto stolku, tak se mýlíte. Při přípravě tohoto bílého stolku do prodeje mě napadlo, že by byl super i v předsíni jako odkládací stolek. Na vrchní desce můžou po příchodu domů skončit kabelka, čepice, rukavice, ale i klíče od bytu či auta. Pokud stolek nepoužijete rozložený, můžete na zadní desku umístit háčky na klíče i lžíci na nazouvání. Pod stolek do volného prostoru položíte rohožku, která perfektně poslouží na boty. 
 
 Odkládací stolek do předsíně
 
V neposlední řadě tento stolek perfektně poslouží jako šicí stolek pro vaše občasné domácí tvoření. A víte co? Klidně to může být noční stolek u postele. Poslední dobou se totiž do obliby dostávají vysoké postele, kde ale narazíte na problém nabídky nízkých nočních stolků. Tento je vyšší, a tak se k takovým postelím skvěle hodí, abyste se nemuseli v případě, že na posteli sedíte, čtete si nebo jste opřeni při odpočinku o zadní čelo postele, naklánět pro sklenici vody, telefon, tablet, knížku nebo pro brýle.
 
Dokonce může stát vedle vašeho velkého pracovního stolu, kde může plnit funkci stolku pro tiskárnu, skener či jako odkládací stolek pro dokumenty, které by se vám na pracovním stole pletly. Je to prostě skvělý kus nábytku kamkoliv.
 
Pracovní stolek

 

Výběrem stolu podle výše uvedených kritérií to zdaleka nekončí - tak, abyste měli před nákupem 100% informací a na jejich základě se rozhodovali, doporučujeme pokračovat ve čtení dalších článků o stolech, židlích a stoličkách, kde se dozvíte vše potřebné ještě před samotným nákupem. 

Ostatní články o jídelních stolech, které vám pomůžou s výběrem

Výše uvedené informace by vám měly stačit ke správnému výběru jídelního stolu. V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit dole v chatu :-)

Pokud je vám vše jasné, utíkejte vybírat!

 
Autor článku: Michal Starý
 Michal Starý
 

Zobrazit další blogové články

Nábytek za outletové ceny_blog2