+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Designová stropní svítidla - kousků na výběr máme opravdu mnoho

Stropní svítidla jsou jistě nedílnou součástí nejen každého interiéru, ale i každé místnosti. Zkrátka lustr je nutností všech pokojů. V dnešní době si můžete na trhu vybírat z nepřeberného množství a hlavně široké nabídky různých druhů. A právě na to se zaměříme v tomto článku.

levné stropní svítidlo z bazar ms

Závěsná svítidla jsou to první, co vám padne do oka

Když poprvé vejdete do nějaké haly či místnosti v bytě, často to bývá právě závěsné svítidlo, na čem spočine váš zrak. Tento druh světel snadno rozpoznáte, zavěšen je na lanku či na tyči a tím vstupuje do vzhledu místnosti více než jakákoliv jiná svítidla. Jeho výběr je tedy dobré důkladně zvážit, a to hlavně s ohledem na výšku stropů; asi by nebylo úplně vhodné a ani příjemné, aby vám takové luxusní designové svítidlo vadilo v pohybu po pokoji. Moderní závěsná svítidla mají často jednu velkou výhodu - jsou složeny z více stínidel a délku lanka každého z nich si můžete nastavit dle svých prostorových možností i fantazie. Navíc pak takový lustr působí vždy originálně a vy můžete mít dobrý pocit z toho, že jste mohli ovlivnit finální vzhled. Příkladem takového svítidla je Závěsné svítidlo pro 7 žárovek ve zlaté barvě Opviq lights Kem Tube

Naproti tomu jsou svítidla přisazená. Ta se montují přímo na povrch stropu nebo stěny. Vhodnější jsou tedy tam, kde jsou nižší stropy, v technických místnostech či na menších chodbách. Na našem e-shopu si můžete vybrat i z těchto druhů, elegantní moderní variantou je Stropní svítidlo Derin Atmos. Že ani stropní svítidlo nemusí být nevýrazně, či do konce nudné, dokazuje nápadité Černé stropní svítidlo Opviq lights Louk.

designové stropní svítidlo

Slaďte stropní svítidlo se stylem bydlení

U stropních svítidel platí stejně jako u jakéhokoliv kousku nábytku, že by měl zapadnout do stylu interiéru. V současné nabídce nejste limitováni výběrem, naopak, nabídka je tak široká, že si vybere opravdu každý.

Do industriálně laděných interiérů, které jsou nyní opravdu oblíbené, doporučujeme kovové nebo dřevěné závěsné svítidlo. Závěsná Lampa Infinity Black od značky Kare Design splňuje tyto požadavky na jedničku. Znaky moderních svítidel jistě naplňují Svítidla Opviq lights Yildo, která najdete na našem e-shopu v různých provedeních a navíc sladěná se stolními lampami.

Pokud si potrpíte opravdu na jedinečně kousky, které jen tak někdo nemá, zvolte luxusní moderní svítidlo Závěsné svítidlo QisDesign Seagull.

přisazené stropní svítidlo

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články