+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Sháníte svítidla v bílé barvě? Ušetřete v našem e-shopu

Chcete do svého domova vnést více světla a dodat mu nádech severské atmosféry? Pořiďte si bílé lustry, bílá závěsná svítidla, bílé stolní či stojací lampy. Bílá barva je nadčasová a vydrží vám dlouhá léta. Stačí změnit ostatní drobné dekorace a interiér bude vypadat opět jinak. Nabídka našeho e-shopu je široká, vybere si zde opravdu každý.

bílá stojací lampa z bazar ms

Bílá stojací lampa patří do obývacího pokoje

Tento bytový doplněk vnese k vám domů pohodovou atmosféru. Jen si to představte. V rohu obývacího pokoje má své místo ušák v pastelových barvách a vedle něho stojí bílá kráska. Stojací lampa s bílým stínidlem loomi.design Karol. Lampa v jednoduchém čistém provedení ve skandinávském stylu s velkým kulatým stínítkem a dřevěným podnožím. Hodí se jak do nordic stylu, tak do venkovského či boho stylu bydlení.

Bílá stojací lampa Sotto Luce MIKA udělá zase radost vašim nejmenším v dětském pokoji. Parádu udělá opět vedle křesla, ze kterého čtete dětem pohádky či pro vás máme roztomilý tip. Dejte pod lampu pár různobarevných dekoračních polštářků a "býváníčko" je na světě.

bílá stojací lampa

Bílý lustr jako solitér v místnosti

V současné době jsou v módě velká stropní svítidla, která dominují místnosti. Nejčastěji se s nimi setkáváme nad konferenčním stolkem v obývacím pokoji. Za nás doporučujeme bílé stropní svítidlo EMKO Macaron. Toto netradičně řešené svítidlo propletené šňůrkou je originalita sama.

Dalším typickým místem pro stylový lustr je prostor nad jídelním stolem. Bílé závěsné svítidlo Studio Tres doplněné o dřevěné detaily dodá vaší jídelně více světla a bude se vám o to lépe hodovat.

Opět přicházíme s tipem, a to dominantním bílým lustrem do předsíně, aby zde stylově vítal každou návštěvu. Nebojte se v tomto případě zariskovat. Zkuste to s futuristickou stropní bílou a zlatou lampou FRASER. Toto svítidlo je bílé, avšak vnitřek je zlatý. Lesk předsíně či chodby budete mít zaručený.

Pamatujte na zlaté pravidlo. I osvětlení by mělo ladit s ostatním nábytkem. V případě bílých lamp a lustrů je to však jednodušší, protože tuto barvu je možné kombinovat skoro se vším. Mějte tedy šťastnou ruku při výběru. Ať vám nové bílé světlo vnese do domova lehkost bytí a pozitivní energii.

lampička bílá

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články