+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Jak zvětšit úložné prostory v bytě pomocí praktického nábytku

Ač se to na první pohled nezdá, úložné prostory v bytě jsou velmi důležité. Jednak zde pro svůj vlastní klid ukryjete před zraky ostatních různé věci a dále bude váš domov působit čistě a vzdušně. Nebude totiž na první pohled přeplněný věcmi. Proč mít na pohovce přehozené tři deky, když je můžete chytře skrýt do taburetky před křeslem? Proč mít pohozené boty po předsíni, když mohou být prakticky uloženy v lavici s ukrytým botníkem? Takových možností je spousta a my jsme tu od toho, abychom vám je představili a pomohli vám tímto šikovným způsobem „uklidit“ interiér.

postele s úložným prostorem

Nábytek s úložným prostorem do obývacího pokoje

V obývacím pokoji se nabízí hned několik možností, kde skrýt deky, polštářky, knihy, elektroniku a další. Nejčastějším příkladem jsou pohovky s úložným prostorem. Tmavě šedá rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem FLAKK je toho pravým důkazem. Je vhodná do moderních i seversky laděných interiérů. Pravá část nabízí úložný prostor, levou lze rozložit a vznikne tak lůžko na přespání. Ideální kousek, že?

Dalším hodně využívaným nábytkem se skrytým prostorem jsou taburetky. Taburetka s úložným prostorem Wenko Wing může sloužit jako opora unaveným nohám, stolička pro návštěvu či místo, kam schováme přehoz na gauč.

úložný box

Chytré úložné prostory v ložnici

Ložnice je místem, kde potřebujeme uskladnit větší věci. Peřiny, polštáře, povlečení, oblečení. Největší možnost skýtá samozřejmě postel s úložným prostorem. Na našem bazaru najdete mimo jiné i šedou postel s úložným prostorem 160x200cm ORBEY, kde pod výklopným roštem naleznete velký prostor pro uložení věcí. Doporučujeme také úložné boxy, které se hodí do šaten, otevřených skříní i do větších šuplíků kvůli lepší organizaci věcí. Úložný box Domopak Bon Ton v jemných tónech do ložnice skvěle zapadne.

Kam s botami v předsíni

Odpověď je jednoduchá. Lavice s úložným prostorem. Na našem bazaru jich nabízíme hned několik. Designový kousek představuje lavice s úložným prostorem Fiume v dekoru ořechového dřeva, která místnost dokonale zútulní. Na ukládání bot skvěle poslouží lavice s úložným prostorem Tomasucci Nice, která je velice pohodlná i na sezení. Nakonec proč ji nevyužít i v dětském pokoji pro úschovu hraček?

Nevybrali jste žádný nábytek s úložným prostorem? Podívejte se na kompletní nabídku na našem e-shopu a určitě neodejdete s prázdnou. Přejeme šťastný výběr.

úložné boxy

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články