+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Venkovní nábytek nakoupíte mimo sezónu levněji

Nespornou výhodou nákupu venkovního nábytku na jaře nebo podzim je nižší cena. Obchody potřebují uvolnit místo pro další sortiment a díky tomu můžete ušetřit nemalou částku. I na našem e-shopu tak narazíte na mimosezónní ceny. Druhou věcí je fakt, že budete v předstihu připraveni na první jarní paprsky, kdy jen zajdete do sklepa či garáže a nemusíte rychle spěchat do prodejny, kde často ještě zkraje jara nabídku venkovního posezení nemají připravenou.

venkovní posezení

Venkovní stůl jako základ pro setkání s rodinou i přáteli

Výběr toho správného stolu nepodceňte. Nejprve si promyslete, pro jaké účely jej pořizujete a kolik lidí se u něj bude většinou scházet. Pokud jste početná rodina, nebo se často scházíte ve velkém počtu přátel, dopřejte si prostorný zahradní stůl Florence 150. Tento stůl má pevnou ocelovou konstrukci a navrchu umělý ratan. Navíc nabízí praktickou odkládací plochu pod deskou a tak vám na stole nebudou překážet zbytečnosti. Víte, jaké výhody má nábytek na zahradu z umělého ratanu?

Pokud patříte mezi příznivce kovového venkovního nábytku, prohlédněte si ocelový zahradní stůl Standard XL. Jeho výhodou je otvor pro slunečník uprostřed desky. Jestli neplánujete scházení se v tak velkém počtu, mohl by vás zajímat kulatý venkovní stůl pro 4 osoby, který máme v barvě cappuccino, a to zahradní stůl Neapol cappuccino. Všechny tyto stoly u nás najdete skladem a navíc odborně smontované.

venkovní křeslo

Nezapomeňte na venkovní židli, ze které se vám nebude chtít vstávat

Aby bylo venkovní posezení dokonalé, myslete na židle, které budou opravdu pohodlné. Někdo si i oblíbenou knihu přečte raději v židli než v křesílku, a tak v ní může strávit dlouhé hodiny. Pro větší pohodlí je možné židle doplnit o měkké podsedáky či plédy, které skvěle doladí celkový dojem. Vybírat lze, stejně tak jako u stolů, z různých materiálů. Plastové židle možná nevyvolávají úplnou důvěru, rádi bychom vám ale představili jejich robustnější variantu, kde se opravdu můžete na kvalitu a pevnost spolehnout. Řeč je o plastové židli Molly červené s dostatečně širokým sedákem a praktickými područkami. Skvěle vypadá ratanová židle Gabriela s ratanovým výpletem.

Příjemnou tečkou venkovního posezení je venkovní koberec, který doladí konečný vzhled, prostor zútulní a může klidně zmoknout. V naší nabídce ho najdete ve žluté variantě.

venkovní nábytek

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články