+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Návrh kuchyně do U - inspirace

Kuchyňská linka tvaru U je velice oblíbené řešení a skvěle zapadá do moderních konceptů. Tento druh uzpůsobení je funkční, praktický a zároveň i estetický. Na takovou linku můžete přímo navázat barovým pultíkem, který doplníte o barové stoličky a výsledný efekt vás nadchne. Jestli máte možnost zvolit si nad pracovní deskou okno, neváhejte, není nic hezčího, než se při vaření kochat výhledem do zahrady. zároveň dodá do místnosti přirozené denní světlo.

Kuchyňská linka do U s barovým pultem

Kuchyně tvaru U má hned několik výhod. Tou asi největší je, že máte všechny skříňky i celou pracovní plochu hezky po ruce a při vaření tak nemusíte dělat příliš zbytečných pohybů a kroků. Díky barovému pultíku pak můžete být během vaření v kontaktu s ostatními členy domácnosti.
 
Kuchyňská linka do U pohled na spotřebiče a pracovní část
 
Při výběru kuchyňské linky ve tvaru U je důležité zvážit mnoho faktorů, především velikost místnosti, použité materiály a barvy a samozřejmě i výběr spotřebičů. Dejte si na výběru opravdu záležet; pokud si vše správně zvolíte, mnohonásobně se vám to vrátí. Vytvořte si oázu klidu, kde se vám bude dobře vařit a kde budete moci u barového pultíku klidně pohostit i návštěvu. 
 
Kuchyňská linka tvaru U - výkres s rozměry
 
Kuchyňská linka tvar U - výkres s rozměry
Dekor dřeva a antracitová barva jsou velmi oblíbenými prvky do moderních interiérů, a to díky kombinaci hřejivého útulného pocitu a elegantního vzhledu. Pokud si pro svou kuchyni vyberete černou obkladovou desku a černé spotřebiče, dodáte místnosti nádech luxusu.
 
Kuchyňská linka do U
Ještě bych rád doplnil, že nad kuchyňskou linkou se nachází pohledový strop z masivních dřevěných trámů. Tyto trámy vytváří rustikální atmosféru a krásně se doplňují s dekorem dřeva a antracitovou barvou použitou v kuchyni. Pohledový strop opticky přidává trochu výšky a díky tomu se celá místnost jeví otevřenější a vzdušnější. Tyto trámy jsou nejenom dekorativním prvkem, ale slouží i jako stabilní konstrukce pro krytí stropu. Celkově tak tato kuchyňská linka nabízí dokonalou kombinaci moderního a rustikálního stylu. 
 
Kuchyňská linka do U pohled na barový pult
 
Autor článku: Michal Starý
 Michal Starý

 

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články

Nábytek za outletové ceny_blog2