+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Návrh vestavěné skříně do šikminy v podkroví

Jestli hledáte praktické funkční řešení, jak účelně využít šikmý prostor v podkroví, zamyslete nad pořízením vestavěné skříně do šikminy. Rázem získáte velké množství úložného prostoru pro oblečení, ložní prádlo i sportovní potřeby, zároveň skvěle využijete prostor, který by jinak pravděpodobně zůstal prázdný.

Bílá barva je nadčasová a velice snadno se kombinuje s ostatním vybavením interiéru. Působí vzdušně a opticky prostor příliš nezaplňuje.   

Vestavěná skříň šikmá do podkroví
 
Tato skříň nabízí velké množství polic, zásuvky i šatní tyče na ramínka, takže si můžete přehledně urovnat veškeré oblečení a doplňky. Police jsou vhodné pro skládané oblečení, lůžkoviny i ručníky. Do zásuvek uložíte spodní prádlo, pásky, čepice a další drobnější věci a na tyče zavěsíte oblečení na ramínkách.  
 
Vestavěná skříň šikmá do podkroví - vnitřní dělení
 
Skříň je opatřena čtyřmi posuvnými dveřmi v hliníkovém rámu, takže před skříní nepotřebujete žádné další místo pro otevírání. Zároveň dveře zabrání prachu z okolí.   
Vestavěná skříň šikmá - výkres s rozměry
Pokud plánujete pořízení vestavěné skříně do podkroví, doporučujeme poradit se s odborníky, abyste měli na skříň dostatek prostoru, aby byl i prostor pro manipulaci a montáž skříně a také abyste se poté ke skříni pohodlně dostávali a měli k ní snadný přístup. 
 
Pokud byste potřebovali další informace, jsme vám k dispozici dole v chatu :-)
 
Autor článku: Michal Starý
 Michal Starý

 

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články

Nábytek za outletové ceny_blog2