+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Čím natřít dětský stoleček a židličku z borového dřeva?

Na co se nás lidé ptají: "Dobrý den. Můžu poprosit o radu, čím natřít dětský stoleček a židličku z borového dřeva? Je to nyní bez jakékoliv úpravy. Přemýšlím o oleji, ale nemám představu, jaký je vhodný pro malé děti? Omlouvám se, pokud je to nevhodný dotaz, ale vyskočila mi Vaše stránka jako první… děkuji. H."

Naše doporučení - Jak postupovat při nátěru dětského stolečku a židličky z borového dřeva

Pokud chcete použít olej, tak z naší zkušenosti můžeme doporučit top olej od firmy osmo - má ale tedy delší dobu schnutí než vodouředitelné nátěry. Dobře se s ním však pracuje. Nebo můžete jít cestou vodouředitelného nátěru, který ve své podstatě je většinou zdravotně nezávadný. Myslím, že nátěr pro dětské hračky a nábytek vyrábí firma balakryl, mají ho i v různých barevných provedeních.
Důležité je dodržet postup pro přípravu povrchu. Tento postup je stejný jako u přípravy desky pro povrchovou úpravu a zároveň zde najdete i postup, jak pracovat s olejem omrkněte náš článek.

Ještě něco málo z technického návodu k oleji osmo - Produkt je odolný vůči slinám a potu, je certifikovaný pro styk s potravinami. Vhodný i na dětské hračky.

Všeobecně platí, že je dobré si vždy ke každému nátěru přečíst technický list, kde se celý postup dozvíte konkrétně k té dané nátěrové hmotě. To, co doporučujeme my, je postup běžný u většiny povrchových úprav.

Čím natřít dětský stoleček a židličku z borového dřeva

Výše uvedené informace by vám měli stačit ke správnému postupu při povrchové úpravě stolku a židličky. V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit dole v chatu :-)
 
Autor odpovědi: Michal Starý
 Michal Starý
 

Zobrazit další blogové články

Nábytek za outletové ceny_blog2